Mladší o pár let s Klinikou GHC

Na TV Prima teď běží inspirativní pořad Mladší o pár let, a to již v druhé řadě. Moderátorkou je stále okouzlující Sabina Laurinová. Estetické zákroky se provádějí na klinice plastické chirurgie GHC, která je partnerem a odborným garantem této řady. Seriál Mladší o pár let je vytvořen podle vzoru 10 Years younger, v překladu „Mladší o 10 let“. Český název tedy slibuje omládnutí mnohem nekonkrétněji, nicméně je pravda, že dosažené výsledky jsou velmi inspirativní a těm 10 letům, které sliboval originál, se často přibližují.

Sabina Laurinová, Mladší o pár let

Přes veškerou inspirativnost je třeba, abyste nezapomněli, že se jedná o seriál, zařazený do kategorie zábava. Proto je vhodné ne vše brát doslova. V každém případě je třeba se vyvarovat toho, abychom se na plastickou chirurgii dívali jako na univerzální metodu řešení osobních, partnerských nebo pracovních problémů. Ve všech těchto oblastech může plastická operace pouze napomoci. Když se podíváme na účastníky této reality show, tak často vidíme, jak mnoho si od výsledku slibují. Vezměme si z toho negativní příklad.

Související informace a články:

1 komentář

  1. Eva Valošková napsal:

    Dobrý den,
    sleduji Váš pořad od začátku a jsem ohromená z toho co dokážou udělat ruce odborníků za zázraky.Vždycky závidím těm lidem, kterým jste splnily jejich sen a ve skrytu duše si říkam kéž by se mi i můj sen taky splnil.Je nádherné sledovat tu neuvěřítelnou radost obyčejných lidi, když se pak vidí po té proměně.Něco takového bych si přála strašně moc i já.Bude mi letos 50let a jako asi každá žena v mém věku bych chtěla vypadat dobře.Mě toho trápi více co by jsem chtěla změnit na sobě.Po porodu jsem přibrala 30kg a teď v tomhle věku je to nejvíc znát, když ta kůže na břiše povolila a navíc jsem 6let po operaci bříšni kýly a ten pohled na mé břicho je strašný a hlavně se za to stydím před partnerem.Další věc kterou bych si na sobě strašně moc přála upravit (opravit) je obličej, krk a stehna.Tohle je už dlouho moje strašně velké přání, ale nemám na to finance aby jsem si to mohla splnit.Ono třeba i ta práce se pak hledá lépe a nemusite si říkat no tak tam mně nepříjmou,proto že tam je jen mladej kolektiv to nemám šanci ……atd.Byla bych šťastná kdyby se mi tento sen splnil.S pozdravem Eva

Odešli komentář