Zastavme jo-jo s Alli

Na sobotu 21. května připadá letos opět Evropský den obezity (EOB). Ten letošní ročník je ve znamení boje proti jo-jo efektu – ústřední heslo je „Stop yo-yo“. Během příštího týdne můžete využít řady informačních nebo prodejních akcí, zaměřených na boj proti obezitě. Mezi nejzajímavější patří možnost koupit v akci 2 balení léku Alli na hubnutí za cenu jednoho.

Aktualizace březen 2013:
Podle informace výrobce není Alli v tomto okamžiku v ČR dostupný. Zmizela tak z trhu známá značka volně dostupného léku na hubnutí. Ovšem nezoufejte, stále můžete vyzkoušet alternativy, třeba z oblasti doplňků stravy nebo zdravotnických prostředků, které mohou mít vynikající efekt a které je možné pohodlně objednat na internetu.
Chcete-li zhubnout, doporučujeme:

Oba tyto výrobky znáte z úspěšné televizní reklamy. Na uvedených odkazech jsou k dispozici i zkušenosti a recenze uživatelů.

Zastavme jo-jo

Ku příležitosti EOB probíhají i informační kampaně, svou účast na něm bude mít i sdružení STOB (Stop obezitě).

Mezi zajímavosti letošního ročníku patří i možnost podepsat petici, ve které se mimo jiné požaduje uznání obezity jako chronické choroby ve všech státech Evropské unie.

Alli (podobně jako Xenical) obsahuje orlistat, inhibitor lipáz. Zatímco Alli je u nás dostupný bez předpisu, Xenical (s dvojnásobnou dávkou orlistatu) je na předpis; podobná situace je ve většině zemí.

Odešli komentář