Nové produkty na hubnutí

Letošní „dietní sezóna“ je ve znamení propagace dvou výrobků na hubnutí: SlimBall a XLS Medical. Druhý z nich je de facto trojicí produktů, a to: na potlačení chutí k jídlu, na potlačení kalorií ze sacharidů a na potlačení kalorií z tuků. 

Slimball je v reklamě přirovnáván k chirurgickému balonku: obsažená vláknina (guma karaya) má nabotnat a zvětšit objem tak, že svým mechanickým působením způsobí pocit nasycení. Vzhledem k množství obsažené vlákniny je zde ale pochybnost, zda přirovnání k chirurgickému balonku je není nadnesené.

XLS Medical (balení)XLS Medical je na rozdíl od doplňku stravy Slimball „zdravotnický prostředek“, tedy výrobek, který podléhá určité registrační proceduře.

Řada výrobků XLS Medical je na trhu relativně krátce, proto ohledně jejich účinků a zkušeností s nimi převládají na diskuzních fórech a chatech spíše dotazy než odpovědi. Pokud byste měli s některým z výrobků XLS Medical osobní zkušenost — ať pozitinvní či negativní — můžete se zapojit do diskuze o XLS Medical třeba na serveru Do plavek.

Pokud nejste rozhodnuti, zda je některý z výrobků řady XLS Medical pro vás vhodný, můžete si přečíst také recenze XLS Medical na serveru www.xlsmedical.biz.

Odešli komentář